Meghívó három kollégánk PhD védésére

A következő egy hétben három kollégánk tartja nyilvános PhD védését. Semperger Orsolya Viktória „T-RTM technológia és bevonatolási eljárásának fejlesztése” című PhD értekezésének nyilvános védése 2022. november 30-án, szerdán 10.00 órakor kezdődik a BME R épületének 108-as termében (Témavezető: Dr. Suplicz András, egyetemi adjunktus). Boros Róbert „Speciális fröccsöntési technológiák és szerszámaik fejlesztése” című, a PhD fokozat megszerzéséért benyújtott értekezésének nyilvános védésére 2022. december 2-án (pénteken), 10:00 órakor kerül sor (témavezető: Dr. Kovács József Gábor, egyetemi docens). Yahya Kara „Development and investigation of melt-blown fiber mats and their composites” című PhD értekezésének angol nyelvű nyilvános védése 2022. december 5-én, hétfőn 15.00 órakor kezdődik a BME KF34 teremben (témavezető: Dr. Molnár Kolos, egyetemi docens).
Kollégáink PhD védéseire minden érdeklődőt szeretettel várunk!